Vakances

SIA "Latvijas propāna gāze" ir vislielākais sašķidrinātās naftas gāzes piegādātājs Latvijas tirgū. Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu spektru, kas aptver visus sašķidrinātās naftas gāzes nozares tirgus segmentus: autogāze, gāzes baloni, apkures gāze, rūpnieciskā gāze, gāzes tranzīts. Mūsu rīcībā ir sašķidrinātās gāzes iepildes un uzglabāšanas bāzes lielākajos Latvijas reģionos, kā arī autogāzes uzpildes staciju tīkls visā Latvijas teritorijā.

SIA “Latvijas propāna gāze “ aicina darbā:

Autogāzes uzpildes operatoru/i (vairākas vakances)

Tevi sagaida:

  • Dinamisks un interesants darbs vienā no nozares vadošajiem uzņēmumiem;
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīva atbalsts;
  • Apmācība uzsākot darbu;
  • Stabilu atalgojumu 3.20 Eur/st. pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
  • Ikgadējs apmaksāts atvaļinājums;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Veselības apdrošināšana.

Darba pienākumi:

  • Pārdot un iepildīt auto gāzi.
  • Veikt sadzīves gāzes balonu maiņu (fizisks darbs).
  • Nodrošināt auto gāzes uzpildes stacijas klientu profesionālu apkalpošanu.
  • Rūpēties par kārtību un tīrību auto gāzes uzpildes stacijas telpās un teritorijā.

Prasības kandidātam:

  • Obligāta pamatizglītība.
  • Prasme strādāt ar kases aparātu- vēlama.
  • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.
  • Spēja strādāt precīzi.
  • Labas komunikācijas prasmes un izpratne par klientu apkalpošanu.
  • Iemaņas darbā ar datoru.
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes

Kontakti: 26468333

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@lpg.lv, norādot – Autogāzes uzpildes operators

Sazināsimies ar  kandidātiem, kas būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā

Darba vieta:
Jenotu iela 19,Rīga,
Nometņu iela 3, Salaspils

Pozīcijas veids:
Gāzes pārsūknēšanas operators/e

Darba laiks:
Pilna slodze, maiņu darbs

Atalgojums:
3.20 Eur/st. (pirms nodokļiem)

Vakance publicēta:
17.06.2021

Bīstamo kravu automobiļa vadītāju

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu vienā no nozares vadošajiem uzņēmumiem;
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīva atbalstu;
  • Apmācību uzsākot darbu;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu,
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu,
  • Apmaksātas sertifikācijas un profesionālie kursi, ja strādāsi ilgtermiņā;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Priekšroka tiks dota pretendentiem ar pieredzi ADR kravu pārvadāšanā.

  • Vadīt un apkalpot kravas automobili
  • Saskaņā ar darba uzdevumu piegādāt sašķidrināto gāzi klientiem balonos (fiziskais darbs – balonu iekraušana un izkraušana)
  • Veikt nepieciešamo dokumentu noformēšanu
  • Veikt operācijas ar skaidras un bezskaidras naudas norēķiniem

  • C; CE kategorijas autovadītāja apliecība
  • ADR apliecība par tiesībām pārvadāt bīstamās kravas autocisternās, transporta līdzekļos ar noņemamām cisternām
  • Digitālā tahogrāfa vadītāja karte
  • Profesionālā vadītāja kvalifikācija [95] kods

Kontakti: 28827909

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@lpg.lv, norādot – Bīstamo kravu automobiļa vadītājs.

Zilā iela 20,
Rīga (Bolderāja)

Bīstamo kravu automobiļa vadītājs

Pilna slodze

Atalgojums:
no 1400,- Eur bruto + piemaksu sistēma

17.06.2021

Apsargu

  • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā.
  • Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību;
  • Profesionālus darba kolēģus;

  • Apsardzes sertifikāts;
  • Fiziskā sagatavotība;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@lpg.lv, norādot – Apsargs.

Apsargs

Maiņu grafiks – 24 stundas, no plkst.7.00

Atalgojums:
3.90 Eur/ stundā, pirms nodokļu nomaksas

28.06.2021